Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Industriálna truhlica

Industriálna truhlica originál,  väčšinu  svojho života  strávila plavbou po Dunaji, ale o tom viac v jej rodnom liste.

Je pôvodná, autentická, iba spodnú dosku bolo nutné vymeniť, nakoľko  bola  roky odložená vo vlhkom prostredí.

Bolo dosť obtiažne  vymeniť spodnú dosku, aby som neporušila bočné časti a hlavne železné kovanie, ktoré aj napriek veku, prostrediu kde bola, stále pevne všetko držalo pokope. 

Vždy ma to prekvapí, že aj napriek veku je to stále funkčný a kvalitný kus nábytku. Zamýšľam sa nad tým, že keby sa aj dnes robili tak kvalitné  a vzácne veci, nemenili by sme sedačky, stoličky ako na bežiacom páse. 

Takéto truhlice sa vyrábali na dlhú dobu a boli prisôsobené tak, aby  ochránili uložené veci vo vnútri.

„V súčasnej dobe je veľmi trendový  industriálny štýl bývania, je preferovaný vačšinou ľudmi, ktorí preferujú vzdušnosť v interiéri,  jednoduchosť,  účelovosť a  originalitu.“

INT3
Industriálna truhlica

Industriálna truhlica

Myslím, že je krásna, dizajnová,  aj  s neskrývaným vekom a odreninami. Rozmýšľala som nad rôznymi farbami, od olivovej zelenej až po  žltú.  

Napokon som sa rozhodla nechať ju v originálnej farbe, aby sa mohol majiteľ sám rozhodnúť, či chce originál, alebo  farbu, akú si povie. Rada ju namaľujem na želanie, ak dotvorí váš interiér.

Avšak ten, kto má rád priznané a úplne pôvodné staré kúsky nábytku, určite ocení jej autentickosť.

V súčasnej dobe je veľmi trendový  industriálny štýl bývania, je preferovaný vačšinou ľudmi, ktorí preferujú vzdušnosť v interiéri,  jednoduchosť,  účelovosť a originalitu.

Viete si ju predstaviť  v byte s industriálnymi prvkami, ako sa vyníma pod oknom, spokojne naplnená knihami, alebo inými pokladmi?      

Industriálna truhlica je na predaj v pôvodnom stave, avšak v prípade  záujmu o inú farebnosť,  viem vám ju  farebne zladiť podľa vašich  predstáv.

Rozmery:  výška: 45 cm, hĺbka 51 cm, dĺžka 95 cm

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Ďalšie články